Raksti

Sieviešu DAO prakses: Mīti un patiesība

“Tas, šķiet, ir kaut kas par seksu… Un par nefrīta olām… Tikai ko tieši ar tām jādara?”

Vairumam no mums priekšstats par DAO praksēm ir visai neskaidrs. Par to, kas tas tāds ir, stāsta ķīniešu medicīnas speciāliste Anna Vladimirova.

Iespējams, es jūs pārsteigšu, bet sieviešu DAO prakses pirmām kārtām ir elpošanas vingrinājumu komplekss. Kā izriet no nosaukuma, tos praktizēt var tikai sievietes. Kā trenažieri un pareizas vingrinājumu izpildes indikatori kalpo dažādi aksesuāri (piemēram, nefrīta ola), kuri tiek ievietoti vagīnā. Kāpēc? Ko tas dod? Tiksim skaidrībā.

MĪTS №1

Jāiemācās saspiest olu iekšā. Tad muskuļi būs spēcīgi, bet sajūtas seksā – spilgtas.

Tāda tehnika tiešām atsevišķās skolās tiek mācīta, bet šīs prakses orientētas uz jauna, vēl dziļāka starpenes, vēdera un jostas vietas muskuļu atslābināšanas līmeņa meklēšanu.

Kāpēc tas vajadzīgs? Šī zona ir liekā muskuļu sasprindzinājuma teritorija. Tā saspringst, tostarp atbildot uz jebkuru asu emociju. Ar laiku šīs zonas sasprindzinājums kļūst ierasts, vairs nav jūtams, kas nozīmē, ka zūd iespēja to atslābināt. Uz ierastā sasprindzinājuma fona veidojas asinsrites nosprostojums – vairuma sieviešu ginekoloģisko saslimšanu iemesls.

Tāpēc atslābināšanās ir svarīgākais prakšu mērķis. Tikai atjaunojot normālu tonusu (t.i. gan sasprindzināšanas, gan atslābināšanas iemaņas), var runāt par intīmo muskuļu vadīšanu.

Atjaunojas normāla asinsrite, un sajūtas ar katru elpas vilcienu kļūst spilgtākas.

– Bet kāds tam sakars ar olu? – jautāsiet.

Prakšu ietvaros sievietes apgūst specifisku elpas aizturēšanu – diafragmas pacelšanu. Un sākotnējos prakses posmos ola kalpo tikai kā pareizas vingrinājuma izpildes indikators. Ja starpenes, vēdera un jostas vietas muskuļu atslābināšana veikta pareizi, dziļi, ola sāk virzīties uz augšu, pretēji gravitācijas spēkam.

Šis vingrinājums dara brīnumus ar intīmajām sajūtām. Tas nodrošina labu asiņu atteci un svaigu asiņu pieplūdumu dzimumorgāniem. Un tiklīdz starpenes un vēdera zonā tiek atjaunota normāla asinsrite, sajūtas ar katru elpas vilcienu kļūst spilgtākas.

MĪTS №2

Tas ir tikai sievietēm, kuras vēlas kaut kādu izsmalcinātību seksā.

Tāds priekšstats pašos pamatos nav pareizs. Šīs prakses ir sievietēm, kuras vēlas gūt baudu no seksa.

Bet pat ja sekss šobrīd nav jūsu prioritāte, prakses ir ķermeņa atveseļošanas instruments (kaut vai tāpēc, ka palīdz likvidēt asinsrites nosprostojumu).

Iespējams, no ginekologa būsiet dzirdējušas: „Nu ko jūs gribat, vecums… Hroniska saslimšana… Operācijas sekas…” Diemžēl, oficiālā medicīna risina ne visas problēmas, un tad speciālisti sūta savas pacientes pie mums uz sieviešu prakšu nodarbībām.

Sākt nodarboties ar DAO praksēm var jebkurā vecumā – tostarp, postmenopauzes periodā, tieši veselības nostiprināšanai un tā saukto vecuma saslimšanu profilaksei.

МĪTS №3

Prakšu ietvaros jāpilda sarežģīti „triki”.

Īstās sieviešu DAO prakses pastāv reālās sieviešu anatomijas laukā, tāpēc vingrinājumi sastāv no samērā vienkāršām un saprotamām kustībām. Svarīgs moments: izvēloties, pie kā mācīties DAO prakses, dodiet priekšroku treneriem, kuri skaidri un saprotami paskaidro katru vingrinājumu.

Es ne vienreiz vien esmu sastapusies ar sievietēm, kuras pildīja vingrinājumus, nesaprotot notiekošā anatomiju, – cerībā, ka ar laiku viss kļūs skaidrāks. Vingrinājumam jābūt saprotamam no pirmās tā pildīšanas dienas. Tas nenozīmē, ka jums uzreiz izdosies to izpildīt, bet jūs sapratīsiet, uz kādiem rezultātiem un ar kādiem orientieriem tiekties.
Mājas lapa