SAKRĀLĀ DEJA-MEDITĀCIJA

Caur deju sievietes sāk atklāt jutekliskumu, mācās mīlēt sevi un savu templi, izbaudīt katru kustību un Dzīvi.

PASNIEDZĒJS

Evija Saminska

Grupas

Otrdien: 18:30 - 20:00 (praktizējošiem)Pirmdien 18:30 - 20:00 (iesāceju grupa no 04/11)
 

Sakrālā deja- meditācija sastāv no vairākām nodarbībām:

Iesācēju kursā, kurš ilgs 7 nodarbības, sievietes iepazīsies ar enerģētisko centru teoriju, lai varētu izprast centru ietekmi uz ķermeni, apgūt elpošanas un ķermeņa atslābināšanās tehnikas, kuras ar laiku tiks iepītas dejā kā pamatkustības.

Katrā nodarbībā pievērsīsim uzmanību noteiktam enerģētiskajam centram, lai sāktu apzināti izdejot kustības, kuras atbrīvo nosprostoto eneŗģiju, lai vēl dziļāk atvērtos juteklismam.

Pakāpeniski, caur atbrīvošanos, sāksim sajust psihosomātiskos procesus ķermenī, iemācīsimies lasīt sava ķermeņa stāstu, un mācīsimies atbrīvoties no šīs sakrājušās informācijas vēl dziļāk ieplūstot dejā jau apzinātāk.

Lai process tiktu iziets pilnībā un  tiktu apgūts sava ķermeņa stāsts, vēlams neizlaist nodarbības, jo katras nodarbības informācija un ķermeniskā tehnika neatkārtosies.

Kad sakrālās dejas tehnika tiks pilnībā apgūta, pēdējā nodarbībā tiks savienotas visas apgūtās ķermeniskās kustības, lai ieplūstu dejā bez apstājas, vērojot un izprotot katru kustību, bet esot maksimālā atbrīvotībā, lai sajustu ķermeņa fizisko un emocionālo reakciju uz deju.

Pēdējā nodarbībā pēc dejas, drošā vidē, mēs daudz runāsimies par sajūtām ķermenī, lai katra no Jums izprastu sava ķermeņa intīmo un individuālo stāstu, lai kopā atrastu atbildes, vai tehnikas nākamajam solim pie sevis.

Dejā tiek iepītas senas tehnikas, kuras ir pielāgotas 21mā gadsimta sievietei, kuras esmu izpētījusi caur personīgo pieredzi, kā arī vadot sakrālo deju jau trešo gadu.

Mēs katra caur deju pie sevis nonāksim tik dziļi, cik ļausimies un būsim atvērtas pašas priekš sevis.

Tikai ļaujoties izprast savu ķermeni, sieviete var nonākt saskaņā ar savu dabu un saviem spēka centriem, kā arī atbrīvoties no nevajadzīgās spriedzes un sakrātām emocijām.


Nākamais solis – deja kā meditācija.

Sakrālā deja – meditācija pārvēršas par dziedinošu rituālu brīdī, kad deju kustības ir pilnībā apgūtas, ķermenis ir iemācījies atbŗīvoties no uzkrātās spriedzes un enerģija sāk brīvi plūst ķermenī.

Sajutīsim un izpratīsim, kas ir seksuālā enerģija, un ko ar to darīt, kurp virzīt, lai nenodarītu sev un citiem pāri un iemācītos pārvaldīt šo dabas doto spēku.

Dodoties apzinātāk caur deju vēl dziļāk ķermenī, sievietes sāks apgūt atslēgt prātu, uzticēties savam ķermenim un enerģijai, lai nonāktu izmainītā apziņas stāvoklī un caur šo prāta stāvokli nodotos sava ķermeņa dziedināšanai.

Sievietes daba ir kustīga, mainīga, plūstoša un, ņemot vērā šo specifiku, tieši caur kustību sievietei vieglāk izdodas atslēgt prātu, atbrīvoties un ļauties meditatīvam stāvoklim.

Deja pārvēršas par dziļu un personīgu rituālu, caur kuru notiek sevis dziedināšana fiziskajā un smalkajā ķermenī, notiek spēka centru aktivizēšana un nevajadzīgās informācijas dzēšana.

Tiek atbrīvota spēcīga enerģija ķermenī ar kuras palīdzību notiek personīga un individuāla dziedināšana, ja esi tam gatava un ļaujies.


Vēl dziļāks solis pie sevis-Deja kā meditācija- rituāls!

Senie rituāli notiek aplī, deja arī notiek aplī.

Aplis sargā no traucēkļiem ārpusē, aplis veido uzticīgu un drošu vidi iekšpusē, aplis ir rituālu palīglīdzeklis.

Meditācija- rituāls katreiz tiek veikts, sajūtot kopējo saaktivizējušos tēmu, vai vadoties pēc mēness dienām, lai caur deju ieplūstu šīs tēmas aktivizēšanā.

Aktuālās tēmas- dzimta, enerģētiskā atbrīvošanās no iepriekšējo partneru enerģijas, veselība, labklājība, mīlestība.

Deja-rituāls ar Umai, saikni ar kuru man nodeva Altajas šamane, aktivizējot manus spēka centrus un sniedzot zināšanas par senām Sibīrijas tradīcijām, iedrošināja mani uzsākt sakrālo deju- meditāciju, lai šīs zināšanas nonāktu arī līdz 21mā gadsimta sievietei.


Ko deja dod veselībai?

Daudz tehnikas ir domatas iegurnim - tātad veicina asinsrites uzlabošanos iegurnī, hormonālās sistēmas sakārtošanos, normalizē emocionālo un fizisko stāvokli ķermenī.

Vai ir vecuma ierobežojumi?

Sieviete jebkurā vecumā ir un paliek sieviete! Atbrīvots, juteklisks ķermenis ir vesels ķermenis, seksuālā enerģija ir dzīves enerģija. Vecums sākas galvā un beidzas iekšējā dvēseles stāvoklī.

Sakrālā deja- meditācija dāmām labākajos gados nedaudz atšķirsies ar tehnikām un tempu.

Deja nav ieteicama meitenēm līdz 20 gadiem, jo ir vēl jaapgūst dzīves mācību pieredze.

Vai deja ir brīnumlīdzeklis visām problēmām?

Tādu brīnumlīdzekļu dabā nepastāv vispār un neviens Jums tos nevar sniegt. Viss ir un būs atkarīgs no sievietes vēlmes, uzticēšanās, drosmes un atvērtības notiekošajam.

Beidzoties dejai viss tikai sāksies.

Deja ir karte pie sevis, bet ceļš būs jāiet katrai pašai, cik tālu un dziļi - būs atkarīgs tikai no Tevis.

Es būšu līdzās, lai drošā vidē pasniegtu šo karti un kādu brīdi būtu tikai klātesoša...

Vai esi gatava?

TOP