1o gadu jubilēja

Svinam
kopā!

studijā Padējosim
€30
20.aprīlī
Tiksimies, lai kopā svinētu tagadni tās daudzveidībā un krāšņumā, ar bezgalīgu pateicību kopā pieredzētajam, atvērsimies savai labākajai dzīves versijai - ar apskaidrotu prātu, patiesi piepildītu sirdi un pateicību, ka varam
šo ceļu iet kopā!🙏

Aicinām tevi kļūt par sakrālā apļa sirds daļu

ANTAR 10 GADU JUBILEJA!

Un par godu tam - vēlamies dalīties priekā un vienoties kopīgās meditācijās un praksēs 20.aprīlī, visas dienas garumā! Ar vislielāko prieku aicināts IKVIENS/-A, kas vēlas uzzināt un ieskatīties savas sirds telpas viedajā plašumā, kā arī satikt iedvesmojošus ceļabiedrus - jo KOPĀ ir labāk!!

Šo gadu laikā kopīgi esam veikuši pārsteidzoši pieredzēm bagātu ceļu un daudzi no jums ir devuši savu ieguldījumu šīs unikālās domubiedru saimes izveidē! Izbaudīsim mūsu sirsnīgo kopābūšanu, kuru vada vienota vēlme pēc iekšējā līdzsvara, apzinātības, gaismas un mīlestības!
Tevi gaida: dažādas apzinātības un enerģētiskās prakses, meditācijas un iepazīšanās ar Antar biedru īpašām meistarklasēm. *Pievienoties aicināts ikviens, iepriekšēja pieredze nav nepieciešama!

Laiks: 20 aprīlis, 14:00 - 24:00+
Vieta: Studija “Padejosim?”, Brīvības iela 401c
Dāvanas vietā: Tavs simbolisks ieguldījums svinību radīšanai, 30EUR
Dreskods: Svinīgi
Svētku torte un dzirkstošs noskaņojums: Neiztrūkstoši!

Lūdzu, apstiprini savu dalību (kā arī - ja ņem līdzi draugus, pievieno info komentārā), aizpildot reģistrācijas formu līdz 10.04.
Ar priecīgu straukumu gaidām mūsu tikšanos!

KONTAKTI

Adrese: Čaka iela 67/69, Rīga, LV-1011