SAKRĀLĀ ĢEOMETRIJA

Izstrādes stadijā

PASNIEDZĒJA

Uma / Olga Zemskaja

Grupas

P: 18:30 - 21:00
 

Mūsu nodarbību laikā, veidojot individuālās jantras un mandalas, mēs soli pa solim atklāsim savu patieso dabu. Šādu mandalu veidošana atspoguļo cilvēka attiecības ne tikai ar ārpasauli – tā sniedz izpratni par visiem iekšējās realitātes aspektiem.

Mēs apgūsim sakrālās ģeometrijas valodu, kas ar vienkāršo un mums tik labi pazīstamo formu palīdzību apraksta pasauli un dod iespēju pētīt, pieņemt un pārvaldīt mūsu pašu veidoto realitāti.

Kvadrāts, trīsstūris, aplis – šīs ir pirmatnējās šķīstās pasaules formas, mūsdienu steigā nepamanāmās dievišķās skices, pēc kurām mēs varam “ieraudzīt” un izdzīvot Savu Pasauli - tik individuālu, un tai pat laikā harmonisku pasauli kas identiska Visumam.

Šīs ir aizraujošs process, kuru var veidot dažādos formātos – sākot ar vienreizēju nodarbību līdz pat padziļinātam kursam vairāku mēnešu garumā.

Mandalu veidošana nav tikai terapeitiska prakse – tā ir neatņemams pašizpratnes instruments.

Ar mandalas vai jantras palīdzību mēs “aktivējam” mūsu apzinātā dzīvē dažādas esības formas, tādējādi paverot sev ieskatu mūsu ceļojuma galapunktā. Un kas ir visbūtiskākais – mēs, tādā veidā, radam instrumentus mūsu personīgai meditācijai.

Mūsu individuālā jantra palīdzēs mums atklāt iekšējo potenciālu, sabalansējot kreiso un labo smadzeņu puslodes. Mandalas radīšanas un turpmākās meditācijas tehnikas kļūs par katras nodarbības komponentiem. Jums nav “jāmāk zīmēt” lai mācētu radīt Mandalu vai Jantru: viss, kas jums ir vajadzīgs – ir atvērtā sirds. Ar zīmuļa, lineāla un cirkuļa palīdzību mēs izveidosim savu realitāti, pieņemsim to un virzīsimies tālāk, pakāpeniski attīstot sevī pacietības, pieņemšanas un Viedības īpašības, kas palīdz atbrīvoties no uztraukumiem, niecības un bailēm – ne tikai tam, kas zīmē Jantru, bet arī visiem viņa līdzgaitniekiem.

TOP