SIEVIEŠU DAO PRAKSES

Sieviešu Dao prakses – tas ir vingrinājumu komplekss, sieviešu veselības uzlabošanai

Pavasarī, kad mūsu ķermenis gatavojas uzplaukumām, sieviešu dao tantriskās prakses ir īpaši aktuālas.
Mums ir saplānoti vairāki dao tantrisko prakšu kursi ar Ma Antar Nirupu. Sākot ar pamata pakāpi un ar retrītu kursu noslēgumā, personīgās prakses padziļināšanai.
Mēs aicinām Tevi doties šajā ceļojumā — Tava viļņa, Tava spēka, Tavas sievišķības un veselības izzināšanai, un tu būsi pārsteigta, kādas dziļas sajūtas, spēku un dziņu tu vari piedzīvot.

PAR KURSU

     Sieviešu Dao prakses – ir vairāk kā 4000 gadu sens vingrinājumu komplekss, kuru saskaņā ar leģendu praktizēja Senās Ķīnas meistares – Dzeltenā imperatora audzēknes.
Kopš tā laika prakses tiek nodotas no paaudzes paaudzē – no meistares meistarei.
Pagātnē, praktizējošās sievietes uzskatīja par visvarenām: tās saglabāja skaistumu, spēku un burvību līdz sirmam vecumam. Liekas, ka gadiem nebija varas pār tām. Kā viņām tas izdevās?

     Tagad šim fenomenam ir zinātnisks izskaidrojums:
- sieviešu Dao prakses normalizē hormonālo līdzsvaru
- paātrinās apmaiņas procesi
- tiek novērsts nosprostojums iegurņa zonā
- tiek uzturēta optimāla ķermeņa forma, siluets
- āda kļūst blīvāka, acis – mirdzošas

Sieviešu Dao prakses – ir unikāls transformācijas veids, kas palīdz pilnveidot dzīvi jebkurā no sievietes dzīves posmiem. Tas ir sievietes veselības, seksualitātes, mātišķuma un sievišķības transformācijas ceļš.

    Semināri balstīti uz Nju Dan Gong sieviešu Dao praksēm, kuras paaugstina sievietes spēju izjust savu ķermeni. Uzlabojot intīmo muskuļu pārvaldīšanu, jūs izkopjat meistarību dāvāt mīlestību un saņemt baudu.
Mēs pasniedzam austrumu ķermeņa atveseļošanas tehnoloģijas, kuras izgājušas pārbaudi gadsimtiem. Mēs neko nemainām vingrinājumos: apzinoties visu mums uzticētās prakses vērtību, mēs nododam to tādā veidā, kādā tā tiek nodota Dao tradīcijā no paaudzes paaudzē.

KO JŪS IEGŪSIET

Patiesā sievišķība, pārliecība par sevi un seksualitāte – un tā ir tikai neliela daļa no mūsu semināros gūtajiem rezultātiem…

Mums ir unikālās tehnikas darbam ar ķermeni, kas attīsta:
- maigu, tikai tev piemītošu sievišķības izjūtu
- seksualitāti un skaistumu
- uzlabo ādas stāvokli un savelk muskuļus
- piedod asumu un spilgtumu intīmajām sajūtām
- palīdz tikt galā ar „sieviešu” saslimšanām
- dāvā pārliecību attiecībās ar partneri

TOP